• معرفی نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر Resilio Sync

  • 5 تعداد لایک

معرفی نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر Resilio Sync

  • آریزون آریزون
  • |
  • 1398/05/08 ﺳﻪشنبه 8 مرداد 1398
  • |
  • زمان مطالعه 10 دقیقه
  • |
  • 459 بار بازدید شده
  • 5 تعداد لایک

امروزه دسترسی آنی به فایل‌ها، بدون اینکه اهمیتی داشته باشد کجا هستید و چه دیوایسی در دست دارید، مهم‌تر از هر زمان دیگر شده است. به صورت معمول، کاربران ترجیح می‌دهند از فضای ذخیره ابری استفاده و فایل‌های خود را آپلود و سپس در دیوایسی دیگر دانلود کنند. اما این روش معمولاً چندان سریع نیست، هزینه‌بر است، امنیت چندانی ندارد و به ندرت فضای ذخیره‌سازی قابل توجهی در اختیارتان قرار می‌گیرد. نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر Resilio Sync راه حلی متفاوت پیش پایتان می‌گذارد؛ اینکه تمام فایل‌هایتان را میان تمام دیوایس‌هایتان همگام‌سازی (سینک) کنید، آن هم بدون نیاز به یک فضای ابری عمومی.

نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر Resilio Sync اساساً به شما اجازه می‌دهد از ورژنی دستکاری شده از پروتکل بیت‌تورنت استفاده کنید که قابلیت همگام‌سازی فایل‌های شما را با انتقال مستقیم از یک دستگاه به دستگاه دیگر مهیا می‌کند. آنچه می‌گوییم بدان معناست که فایل‌های شما هیچوقت و تحت هیچ شرایطی روی هیچ دیوایسی به جز دیوایس‌های شما نخواهند بود و به همین شکل هم هست که نیاز به فضای ابری، کاملاً از بین می‌رود.

در واقع Resilio Sync به شما اجازه می‌دهد یک فضای ابری «شخصی» برای خودتان بسازید که تمام دیوایس‌هایتان را تحت پوشش قرار می‌دهد. از نظر عملکرد، Resilio Sync شباهت زیادی به اپلیکیشن‌های سرویس‌دهنده ابری که ممکن است در گذشته از آن‎ها استفاده کرده باشید دارد، و همراه با همان ویژگی‌ها و مزیت‌ها از راه می‌رسد. و در عین حال، از آن جایی که به روش‌های سنتی از فضای ابری استفاده نمی‌کند، محدودیت‌های رایج را به صورت تمام و کمال از بین می‌برد. بیایید نگاهی داشته باشیم به برخی ویژگی‌های اپلیکیشن Resilio Sync که روی موبایل‌های اندرویدی، دیوایس‌های iOS، کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز و مک در دسترس است.

سرعت بالای انتقال

از آنجایی که اپلیکیشن بر مبنای پروتکل بیت‌تورنت ساخته شده، Resilio Sync همواره سریع‌ترین راه را برای انتقال فایل‌ها انتخاب می‌کند. به این شکل سرعت بالاتری نسبت به هر اپلیکیشن همگام‌ساز دیگر دارد و کارهای شما را تسریع می‌کند.

نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر-سرعت بالای انتقال

امن و امان

با درنظرگیری این حقیقت که هیچ بخشی از فایل‌های شما به هیچ سرور شخص ثالثی منتقل نمی‌شوند، از امنیت بسیار بیشتری برخوردار خواهند بود. علاوه بر این، تمام اطلاعات منتقل شده رمزنگاری می‌شوند تا از جرائم سایبری جلوگیری به عمل آید.

نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر-امن وامان

بدون محدودیت حافظه

برخلاف حافظه‌های ابری که فضای ذخیره بسیار محدودی در دسترس قرار می‌دهند (و فضای ذخیره بیشتر به معنای پرداخت هزینه‌های کلان است)، با Resilio Sync هیچ محدودیتی تجربه نخواهید کرد. تنها محدودیت، میزان حافظه در دسترس روی دیوایس‌های شما است.

نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر-بدون محدودیت حافظه

تنها فایل‌های لازم را سینک کنید

با قابلیتی به نام Selective Sync در Resilio Sync می‌توانید روی تمام دیوایس‌ها، تنها فایل‌هایی را که نیاز به انتقالشان دارید را گزینش کنید. به این شکل، در چگونگی بک‌آپ گیری از اطلاعات روی پی سی، انتقالشان به دیوایس‌های موبایل یا حتی ذخیره‌شان روی دیوایس‌های ذخیره‌ساز متصل (Network Attached Device) دستی باز خواهید داشت.

نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر-فایل های لازم را سینک کنید

سازگار با تمام پلتفرم‌ها

در عمل، تمام پلتفرم‌های حال حاضر جهان از سوی Resilio Sync پشتیبانی می‌شوند و می‌توانید این اپلیکیشن همگام‌سازی فایل را روی لینوکس، ویندوز، اندروید، iOS، OS X و همین‌طور اکثر دیوایس‌های ذخیره‌ساز متصل نصب کنید.

 نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر-سازگار با تمام پلتفرم ها

استفاده از شبکه برای سینک

اگر آفلاین باشید، نرم افزار Resilio Sync از شبکه محلی شما برای همگام‌سازی اطلاعات میان دو دستگاه متصل به یکدیگر استفاده می‌کند.

نرم افزار انتقال اطلاعات از گوشی به کامپیوتر-استفاده از شبکه برای سینک

به خاطر رابط کاربری تمیز و کاربرپسندش، راه‌اندازی Resilio Sync برای انتقال فایل‌ها، همگام‌سازی خودکارشان یا حتی ساخت یک بک‌آپ، کاری شدیداً آسان و سرراست است. تمام کاری که لازم است بکنید اینست که فایل‌هایی که می‌خواهید منتقل یا سینک شوند را انتخاب کنید و سپس شاهد این باشید که چطور در کمترین زمان ممکن، از اینترنت عبور کرده و راهشان را به دستگاه ثانویه شما باز می‌کنند.

 

دانلود نرم‌افزار ویندوز

ثبت نظر

*
*